Wallflux iframe - more info 

Fórum affiliate sítě AFFILO.cz

(1 week ago)
Petr Baloun:

Dobry den, ano, staci jej vlozit jako html kod. (1 week ago)
(4 months ago)
Petr Baloun:

Jak konverzni mate traffik? 1 (4 months ago)


Tommy Rul:

KAŽDOPÁDNĚ FB vůbec nebere propagaci tehle Jamie, lingerio, apod..... a to i když cílím na mikiny.... Jak prosim jinak resit reklamu na tyto eshopy?:-) (4 months ago)


Petr Baloun:

Na FB zacina byt problem odhalene koleno, natoz erot.pradlo. Cesty jak propagovat si musite najit sam. FB u teto tematiky vyuzivame okrajove. (4 months ago)
(5 months ago)
Petr Baloun:

Dobrý den, AFFILOshop spuštěn. Udělali jsme si o státních svátcích pár dní volna na nabrání sil. Ať se daří a objednávky padají :-) (5 months ago)

Advertisement will be suppressed upon registration.

(7 months ago)
Tomáš Polakovič:

1.5. bolo včera, nie? (7 months ago)


Petr Baloun:

Včera bylo volno :-) (7 months ago)
(7 months ago)
Petr Baloun:

Ano, je potřeba (7 months ago)
1 (9 months ago)

AFFILOshop | Článek | Affiliate síť AFFILO.cz

Nabízíme ZDARMA eshop na vaší doméně, který bude kopií jakéhokoli našeho eshopu, který si vyberete, včetně nabízeného zboží.(9 months ago)
Petr Baloun:

Bohužel, takový si můžete vytvořit jen katalog na wordpressu vy sám (9 months ago)
(10 months ago)
Petr Baloun:

Dobry den, trosku nerozumim otazce. A cim potrebujete zasahovat do kodu? A co by melo fungovat jako PPA? (10 months ago)


Štěpán Libiš:

Skrze AdWords není možné platit pouze za uskutečněný prodej. (10 months ago)


Tereza Trtikova:

Také nechápu otázku. (10 months ago)
5 (11 months ago)
Jako Vánoční dárek jsme připravili novinku, že nyní lze již mít AFFILOshop na https / http2

www.affilo.cz/clanek/zobrazit/13/

Díky tomu již nebudete mít problém s propagací přes Google Nákupy, které https u nových eshopů mají jako povinné.

Běžící AFFILOshopy budeme na https přepínat na vyžádání, napište žádost o přepnutí na podpora@affilo.cz.

Nové AFFILOshopy na https budou od spuštění.


Přejeme krásné prožití vánočních svátků a děkujeme za spolupráci v roce 2016 :-)2 (11 months ago)

Vladan Hejnic (VIVnetworks.com): Jak expanduje affiliate síť do zahraničí?

A jaké největší zkušenosti s affiliate marketingem ve světě získali a v čem se můžeme inspirovat od zahraničních partnerů?

Michal Majgot:

I u nás je pár takových affil firem a klidně se uživí na tuzemském trhu. Třeba celý netbrokers holding není nic jiného než affil firma (nedávno prodali půlku firmy za miliardu) a to je skupina cz webů. Dál AdFinance (100+ zaměstnanců), nebo slovenští - Hyperia. (11 months ago)


Lukáš Koucký:

i v ČR je jich plno, jak zmínil Michal Majgot. Nejdřív se musíš naučit generovat (nebo nakupovat) traffic , pak ho dobře prodávat a máš to :) ale to už není affiliate, ale spíš lead generation (11 months ago)


Michal Majgot:

lead gen je druh affiliate, takze to porad affil je (11 months ago)


Petr Baloun:

Lze se uživit i v ČR, a slovo "firma" zákonitě neznamená 10+ lidí. Firma může být i jeden člověk, s externisty, i bez nich. Počet lidí ve firmě neříká, že firma vydělává více.
Takže hlavní otázka je, kolik je tady uskupení lidí, kteří společně dlouhodobě táhnou za jeden provaz? (11 months ago)


Petr Jurča:

Já jako Affil projetky považuji Skrz.cz, Heureku, Epojisteni.cz, Favi.cz, Glami.cz, DámeJidlo (pouze pokud přeposílají objednávky restauraci a berou provizi, kurýři za aff nepovažuji) - tyhle se určitě v ČR uživí a provize jsou zajímavý .-) (11 months ago)


Lukáš Pavelka:

Jasně ale tohle všechno nejsou typičtí publisheři, které jsem měl na mysli, vždy to tak nějak sklouzne i mimo affil (buď tím, že ho sami poskytují, nebo mají k tomu X dalších vertikál). Heureka, Epojisteni mají své affiliate programy. Favi, Glami jak již někdo psal spíše placené katalogy než affil. Skrz je už spíše taky katalog, nevěřím, že jsou zapojeni do nějaké affil sítě typu CJ či Invia. (11 months ago)


Daniel Král:

Myslím si, že jedna z těch zahraničních firem, kterou máš na mysli pouze ve spojitosti s affiliate je například tato: www.fairbinaryoptions.com/info/. Je to v podstatě jen jeden affiliate web, za kterým stojí pár jednotlivců, kteří vybudovali firmu s X zaměstnanci, kteří se soustředí na to, jak zprostředkovávat zákazníky daným brokerům, pomocí supportu, recenzí, srovnání, články, apod.. A v tomto případě tu firmu živí pouze affiliate, ze kterého si můžou dovolit ty zaměstnance platit. 2 (11 months ago)Read more posts of Fórum affiliate sítě AFFILO.cz on Facebook - Go to Wallflux.com and learn how to display a Facebook-wall on your website, too!