Wallflux iframe - more info 

Анімація в Україні

x
Unregistered Wallflux
 
Registered Wallflux? No ads!


Read more about registration here

13 (1 week ago)
Yarki Kids' first pilot episode of the animated cartoon series about Little Penguin on the farm. A usual quiet order kept by Tobby the Dog at the South Farm ...

Denis Romanov:

Как неожиданно! Отличный проект! Но нет никакой информации о студии? Она в Киеве? Кто делал анимацию? 1 (1 week ago)


Dmytro Kovkun:

Помітні деякі косяки, наприклад завмирання IK руки в одному положенні в кількох сценах , але якщо зважати на те що це серіал, і автори обмежені у часі, то виглядає це все дуже пристойно. (1 week ago)


Natalia Gusejewa:

Сподобалось! Молодці! 1 (1 week ago)


Xenofontov Vyacheslav:

В цілому дуже гарне враження! Приємне як від рівня якості.
(Головний герой правда нагадує Рекса, але то таке… Дітям не важливо.) (6 hours ago)
6 (7 hours ago)

SEASIDE DREAMING in Ukrainian Animation

Illustrated and animated to fill your ears and eyes with chilly seaside mood.2 (1 day ago)
Другий етап конкурсного відбору кінопроектів для формування Програми виробництва та розповсюдження національних фільмів 9.00 - 19.00 год. 19-23 червня 2017 м...

Sergii Maksymowych:

Жужа - кактастрофа !!! :))))) (1 day ago)

Advertisement will be suppressed upon registration.

1 (4 days ago)
53 people interested

Ivan Kapitonov:

додайте, будь ласка, #анімаційнеоголошення (4 days ago)
6 (6 days ago)

Саша Рубан:

Немо! (5 days ago)
7 (6 days ago)

​Анімація - все на продаж

Відомий Уолт Дізней мав одну улюблену фразу: «Ми не автомобільна компанія, гарантій не даємо». Усім зрозуміло, що анімація зовсім не схожа на ковбасу, тож продається вона за іншими правилами. Ансі - як і фестиваль, так і місто, взагалі цілком схожий на ринок - ринок посмішок, човнів та катамаранів,…4 (6 days ago)
Дитяча пісенька для дітей, яка допоможе вивчити українську абетку. Яскраві рухливі букви сподобаються усім малюкам. А Б В Г Ґ Д Е В Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р...

Ivan Kapitonov:

Такі навчалочки дуже популярні (лише відео з абетками українською одразу можу 3 назвати)!
P.S. "Щ" - в українській "шч", а не "шь" (6 days ago)
1 (6 days ago)

Sharks also "cry"

Hi,guys.This is my first shot in there. Thanks Zack Onisko Invited me. A new beginning!(1 week ago)
Au Revoir, Annecy!

17 червня завершився анімаційний фестиваль в Ансі; додаємо список переможців.

Цей величезний захід складається з багатьох секцій, але дві основні — це кіноринок Mifa зі стендами з різних країн світу і сам фестиваль: покази, виставки, спеціальні події, основний конкурс тощо.

У конкурсі взяли участь 9 повнометражних стрічок, 87 короткометражок, 31 телефільм, 40 комерційних (музичні кліпи та реклама) і 49 студентських робіт. Окрім цього, ще купу першокласних анімацій можна було побачити на позаконкурсних показах, спеціальних програмах, ретроспективах й окремих заввагах. Багато з них будуть представлені й на нашому цьогорічному фестивалі. Подібні заходи збагачують світогляд і наштовхують на роздуми, тож наступного року LINOLEUM обов’язково збільшить кількість конкурсних програм.

Варто згадати нашого минулорічного конкурсанта Урі Кранота: його нова робота «Nothing Happens Here» отримала André-Martin Award for a French Short Film. Саму короткометражку нам побачити, на жаль, не вдалося, проте ми поговорили з автором на її VR-інсталяції.

Перед глядачем анімований екран і земляний насип. Необхідно одягнути VR-окуляри та пройти земляний майданчик. Також до рук вкладають камінь (з яким не можна нічого робити, крім як тримати, аби нікому не нашкодити). Так глядач потрапляє на засніжене поле, яке видно з трьох точок. Перша — це дерево, до якого один за одним злітаються во́рони, друга — частина натовпу, до якого так само, одне за одним, приєднуються люди з неприродньо витріщеними очима... І врешті-решт глядач потрапляє до ями. Точки огляду постійно чередуються: схоже на похорон. Ракурс в ямі раптово змінюється і глядач вже у ній не стоїть, а лежить.

Інсталяція — частина експозиції музею в Копенгагені, та автори планують презентувати її й у інших містах. VR-досвід та фільм суттєво різняться, хоч і об’єднані сюжетом. Урі натякнув, що кожен має сам інтерпретувати побачене.

Ансі — місце зустрічі найголовніших гравців ринку, талановитих художників, професіоналів індустрії, але також і аніматорів-початківців.

Як і скрізь, аби мати можливість познайомитися з важливими людьми, більшість часу доводиться проводити на вечірках. Багато країн влаштовує прийоми в різних частинах міста та запрошує знаменитостей. Потрапити на такі заходи частіше всього можна лише за особистим запрошенням, тож комунікування та нові знайомства — дуже важлива частина фестивалю.

Так, наприклад, нам вдалося поспілкуватися з найвідомішим швейцарським анімаційним режисером Жоржем Швіцґебелем, нагородженим призом фестивалю за внесок у розвиток анімаційної індустрії.Закріпити знайомство можна в улюбленому закладі всіх аніматорів «Café des Arts», який щовечора був повен цікавих людей. Кафе знаходиться на маленькому штучному острові в будівлі, що за своє існування виконувала багато адміністративних ролей: від резиденції місцевого керівництва до міського суду та в’язниці.

Ринок Mifa — це два поверхи зі стендами як країн, так і незалежних виробництв і мистецьких навчальних закладів.

Якщо ви купили бедж ринку, обов’язково знайдіть день чи два для того, аби ознайомитися з усіма представниками індустрії. Незважаючи на те, що Mifa відкритий протягом чотирьох днів, в останній день демонтаж починається рано. Нам вдалося поспілкуватися з представниками різних країн і абсолютно всі готові до співпраці й обміну програмами. Українська анімація викликає величезне зацікавлення, бо ми, по суті, є новачками на ринку, хай і з дев’яносторічним досвідом.

Невеликим, але все ж розчаруванням стала відсутність англомовних субтитрів.

Багато фільмів короткометражного конкурсу мали винятково французькі субтитри. Так само покази таких іменитих фільмів, як «Cars», «Despicable Me» та «Kung Fu Panda» просто неба супроводжувалися лише французьким дублюванням.

Як ми вже згадували раніше, між локаціями курсували фестивальні шатли, та це не надто допомагало: вони не прямували до віддалених кінотеатрів «La Turbine» і «MJC Novel». Місцеві ж автобуси після 20:00 припиняли свій рух.

Незважаючи на всі недоліки, цей захід став знаковим для української анімаційної індустрії.

З’явилась УАнімА, Українська анімаційна асоціація, яка вперше представила національні проекти на власному стенді та познайомила авдиторію ринку з унікальною стилістикою, традиціями та культурою нашої держави. Результати вже не за горами, а поки ми повертаємося до підготовки власного фестивалю, аби зробити його ще цікавішим та насиченішим, озброєні цим новим досвідом.

Всього фестиваль в Ансі відвідали близько 100 000 людей; наступний відбуватиметься з 11 по 16 червня, а увагу зосередять на Бразилії.

Дякуємо, що були з нами під час цієї подорожі! :)5 (1 week ago)

Maxim Prasolov:

Ми ще можемо презентувати 90 у наступному році включно з новими мультфільмами цього року. 2 (1 week ago)Read more posts of Анімація в Україні on Facebook - Go to Wallflux.com and learn how to display a Facebook-wall on your website, too!